رستورانی شیک و مجلل

رستورانی شیک و مجلل غار نمک

غذا علاوه بر اینکه جزو اولین نیازهای بشری می باشد، جزو محبوب ترین ها نیز هست. همه ما وقتی تصمیم به مسافرت می گیریم، به غیر از هتل به رستوران ها و غذاخوری های مقصد فکر می کنیم و دلمان می خواهد با خوراکی های محلی و غیر محلی خوشمزه خاطره ای خوب از شهر مورد نظر در ذهن ما بماند.

غذاهای به یادماندنی و خوش طعم تنها در شیک ترین و بهترین رستوران ها سرو نمی شوند، اما می دانیم که اگر رستورانی نزد مردم به عنوان بهترین شناخته شده، معمولا نشان از کیفیت خوب آن دارد. اگرچه در اغلب مواقع، قیمت ها در چنین رستوران هایی بالا می باشد اما ارزش یک بار امتحان کردن را دارند. ایام تعطیلات یکی از بهترین زمان ها برای رستوران گردی و کافه گردی، به خصوص همراه با خانواده می باشد. اگر به دنبال لوکس ترین رستوران های ایران هستید، باید بهتون تبریک بگم چون بهترینشون رو پیدا کردید.

رستورانی شیک و مجلل غار نمک
رستورانی شیک و مجلل غار نمک

رستوران غار نمک

انگار پا به دنیایی دیگر گذاشته اید، شاید اصلا هدف هم همین بوده، چون حتی ورودی این رستوران هم از جاذبه هایی هست که رهگذران را جذب خود میکند ، دکوراسیون متفاوتی دارد و بالاخره در نهایت، رستوران غار نمک حکم سورپرایز نهایی را دارد. این رستوران ها یکی از لوکس ترین رستوران های کشور محسوب شده و با ارائه انواع غذاهای آسیایی، اروپایی، ایتالیایی و دریایی، مشتریان زیادی را به خود جلب می کند.